• head_banner

ឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D គឺជាម៉ូឌុលអុបទិក 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) ស្របគ្នា។វាផ្តល់នូវការបង្កើនដង់ស៊ីតេច្រក និងការសន្សំការចំណាយសរុបនៃប្រព័ន្ធ។ម៉ូឌុលអុបទិកពេញលេញ QSFP28 ផ្តល់នូវការបញ្ជូន និងទទួលបណ្តាញឯករាជ្យចំនួន 4 ដែលនីមួយៗមានសមត្ថភាពប្រតិបត្តិការ 25Gb/s សម្រាប់អត្រាទិន្នន័យសរុប 100Gb/s នៅលើ 10km នៃ single mode fiber។

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ ម៉ូឌុលអុបទិក

    នេះ។QSFP+ ម៉ូឌុលបញ្ជូនសញ្ញាត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងតំណភ្ជាប់ 40 Gigabit ក្នុងមួយវិនាទី លើខ្សែ multimode ។ពួកវាអនុលោមតាម QSFP+ MSA និង IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4។ ផ្នែកបញ្ជូនអុបទិកនៃឧបករណ៍បញ្ជូនមានបញ្ចូលអារេ 4-channel VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) សតិបណ្ដោះអាសន្នបញ្ចូល 4-channel និងកម្មវិធីបញ្ជាឡាស៊ែរ ការគ្រប់គ្រង និងលំអៀង។ ប្លុក។ផ្នែកទទួលអុបទិកនៃឧបករណ៍បញ្ជូនមានរួមបញ្ចូលអារេ photodiode PIN 4 ឆានែល អារេ TIA 4 ឆានែល សតិបណ្ដោះអាសន្នទិន្នផល 4 ឆានែល ប្លុកត្រួតពិនិត្យ។

     

     

     

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធីទំនាក់ទំនងអុបទិក 80km ។ម៉ូឌុលនេះមានឧបករណ៍បញ្ជូនអុបទិក 4 ផ្លូវ ឧបករណ៍ទទួលអុបទិក 4 ផ្លូវ និងប្លុកគ្រប់គ្រងម៉ូឌុល រួមទាំង 2 wire serial inter-face ។សញ្ញាអុបទិកត្រូវបានគុណជាសរសៃរបៀបតែមួយ តាមរយៈឧបករណ៍ភ្ជាប់ LC ស្តង់ដារឧស្សាហកម្ម។ដ្យាក្រាមប្លុកត្រូវបានបង្ហាញក្នុងរូបភាពទី 1 ។

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ ម៉ូឌុលអុបទិក

    នេះ។QSFP+ ម៉ូឌុលបញ្ជូនសញ្ញាត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើក្នុងតំណភ្ជាប់ 40 Gigabit ក្នុងមួយវិនាទី លើខ្សែ multimode ។ពួកវាអនុលោមតាម QSFP+ MSA និង IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4។ ផ្នែកបញ្ជូនអុបទិកនៃឧបករណ៍បញ្ជូនមានបញ្ចូលអារេ 4-channel VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) សតិបណ្ដោះអាសន្នបញ្ចូល 4-channel និងកម្មវិធីបញ្ជាឡាស៊ែរ ការគ្រប់គ្រង និងលំអៀង។ ប្លុក។ផ្នែកទទួលអុបទិកនៃឧបករណ៍បញ្ជូនមានរួមបញ្ចូលអារេ photodiode PIN 4 ឆានែល អារេ TIA 4 ឆានែល សតិបណ្ដោះអាសន្នទិន្នផល 4 ឆានែល ប្លុកត្រួតពិនិត្យ។

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    ម៉ូឌុលអុបទិក 40KM 40G QSFP

     

    នេះ។HUAQ40Eគឺជាម៉ូឌុលបញ្ជូនដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធីទំនាក់ទំនងអុបទិក 40Km ។ការរចនាគឺអនុលោមតាម 40GBASE-ER4 នៃស្តង់ដារ IEEE P802.3ba ។ម៉ូឌុលបំប្លែង 4 ឆានែលបញ្ចូល (ch) នៃទិន្នន័យអគ្គិសនី 10Gb/s ទៅជា 4 CWDM អុបទិក signals និង multiplex ពួកវាទៅក្នុងឆានែលតែមួយសម្រាប់ការបញ្ជូនអុបទិក 40Gb/s ។ផ្ទុយទៅវិញ នៅផ្នែកអ្នកទទួល ម៉ូឌុលអុបទិក de-multiplexes បញ្ចូល 40Gb/s ទៅជា 4 CWDM channels signals ហើយបំប្លែងពួកវាទៅជា 4 channel output data electronic។

    ប្រវែងរលកកណ្តាលនៃ 4 CWDM channels គឺ 1271, 1291, 1311 និង 1331 nm ជាសមាជិកនៃ CWDM wavelength grid ដែលកំណត់ក្នុង ITU-T G694.2។វាមានឧបករណ៍ភ្ជាប់ LC ពីរសម្រាប់ចំណុចប្រទាក់អុបទិក និងឧបករណ៍ភ្ជាប់ 38-pin សម្រាប់ចំណុចប្រទាក់អគ្គិសនី។ដើម្បីកាត់បន្ថយការបែកខ្ចាត់ខ្ចាយអុបទិកនៅក្នុងប្រព័ន្ធផ្លូវឆ្ងាយ សរសៃរបៀបតែមួយ (SMF) ត្រូវតែអនុវត្តនៅក្នុងម៉ូឌុលនេះ។

    ផលិតផលនេះត្រូវបានរចនាឡើងដោយកត្តាទម្រង់ ការតភ្ជាប់អុបទិក/អគ្គិសនី និងចំណុចប្រទាក់វិនិច្ឆ័យឌីជីថល យោងតាមកិច្ចព្រមព្រៀងប្រភពពហុប្រភព (MSA) QSFP ។វាត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីបំពេញលក្ខខណ្ឌប្រតិបត្តិការខាងក្រៅដ៏អាក្រក់បំផុត រួមទាំងសីតុណ្ហភាព សំណើម និង EMIinterference ។

    ម៉ូឌុលដំណើរការពីការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល +3.3V តែមួយ ហើយសញ្ញាត្រួតពិនិត្យសកលរបស់ LVCMOS/LVTTL ដូចជា Module Present, Reset, Interrupt និង Low Power Mode មានជាមួយម៉ូឌុល។ចំណុចប្រទាក់សៀរៀល 2 ខ្សែគឺអាចរកបានដើម្បីផ្ញើ និងទទួលសញ្ញាត្រួតពិនិត្យស្មុគស្មាញ និងដើម្បីទទួលបានព័ត៌មានវិនិច្ឆ័យឌីជីថល។ប៉ុស្តិ៍បុគ្គលអាចត្រូវបានដោះស្រាយ ហើយឆានែលដែលមិនប្រើអាចត្រូវបានបិទសម្រាប់ភាពបត់បែននៃការរចនាអតិបរមា។

     

    ផលិតផលនេះបំប្លែងទិន្នន័យបញ្ចូលអគ្គិសនី 4 ឆានែល 10Gb/s ទៅជាសញ្ញាអុបទិក CWDM (ពន្លឺ) ដោយអារេ 4-wavelength Distributed Feedback Laser (DFB) ដែលជំរុញ។ពន្លឺត្រូវបានផ្សំដោយផ្នែក MUX ជាទិន្នន័យ 40Gb/s ដែលរីករាលដាលចេញពីម៉ូឌុលបញ្ជូនពី SMF ។ម៉ូឌុលអ្នកទទួលទទួលយកការបញ្ចូលសញ្ញាអុបទិក 40Gb/s CWDM ហើយ de-multiplexes វាទៅជា 4 បុគ្គល 10Gb/s channels ជាមួយនឹងរលកចម្ងាយខុសៗគ្នា។ពន្លឺរលកនីមួយៗត្រូវបានប្រមូលដោយ discrete avalanche photodiode (APD) ហើយបន្ទាប់មកបញ្ចេញជាទិន្នន័យអគ្គិសនី បន្ទាប់ពី amplified ដំបូងដោយ TIA ហើយបន្ទាប់មកដោយ post amplifier ។

     

    នេះ។HUAQ40Eត្រូវបានរចនាឡើងដោយកត្តាទម្រង់ ការតភ្ជាប់អុបទិក/អគ្គិសនី និងចំណុចប្រទាក់វិនិច្ឆ័យឌីជីថល យោងតាមកិច្ចព្រមព្រៀងប្រភពពហុប្រភព (MSA) QSFP ។វាត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីបំពេញលក្ខខណ្ឌប្រតិបត្តិការខាងក្រៅដ៏អាក្រក់បំផុត រួមទាំងសីតុណ្ហភាព សំណើម និងការជ្រៀតជ្រែក EMI ។ម៉ូឌុលនេះផ្តល់នូវមុខងារខ្ពស់ខ្លាំង និងការរួមបញ្ចូលមុខងារដែលអាចចូលប្រើបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀលពីរខ្សែ។

     

     

     

  • 10G XFP BIDI Optical Module

    ម៉ូឌុលអុបទិក BIDI 10G XFP


    ហួនណេត'Sឧបករណ៍បញ្ជូន HUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) transceivers អនុលោម​តាម​ការបញ្ជាក់​របស់​កិច្ចព្រមព្រៀង​ប្រភពច្រើន XFP (MSA) បច្ចុប្បន្ន។ពួកវាជាឧបករណ៍បញ្ជូនពហុពិធីការពិតប្រាកដដែលអនុលោមតាម 100km SONET OC-192 និង SDH STM-64 ក្នុងមួយ ITU-T G.959.1 ហើយក៏គាំទ្រ 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel និងទាំងអស់ផងដែរ។ អត្រាទិន្នន័យ ITU-T G.709 FEC (OTN) ដែលពាក់ព័ន្ធ។មុខងារវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀល 2 ខ្សែ ដូចដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង XFP MSA ។

     

  • 10G XFP CWDM Optical Module

    ម៉ូឌុលអុបទិក 10G XFP CWDM

    ហ៊ូណេត HUAXCxx1XL-CDH1គឺ Transceiver បង្ហាញស្ថេរភាពរលកដ៏ល្អឥតខ្ចោះ ម៉ូឌុលមានប្រសិទ្ធភាពចំណាយ។វាត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធី 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW និង 10G Fiber- Channel។ឧបករណ៍បញ្ជូនមានពីរផ្នែក៖ ផ្នែកបញ្ជូនមានបញ្ចូលឡាស៊ែរ EML ត្រជាក់។ហើយផ្នែកទទួលមាន APD photodiode រួមបញ្ចូលជាមួយ TIA ។ម៉ូឌុលទាំងអស់បំពេញតាមតម្រូវការសុវត្ថិភាពឡាស៊ែរថ្នាក់ I ។ឧបករណ៍បញ្ជូន CWDM XFP ផ្តល់នូវចំណុចប្រទាក់ត្រួតពិនិត្យដែលប្រសើរឡើង ដែលអនុញ្ញាតឱ្យចូលប្រើពេលវេលាជាក់ស្តែងទៅកាន់ប៉ារ៉ាម៉ែត្រប្រតិបត្តិការរបស់ឧបករណ៍ដូចជា សីតុណ្ហភាពឧបករណ៍បញ្ជូន ចរន្តឡាស៊ែរ ថាមពលអុបទិកបញ្ជូន ថាមពលអុបទិក និងវ៉ុលផ្គត់ផ្គង់ឧបករណ៍បញ្ជូន។

     

  • 10G XFP DWDM

    10G XFP DWDM

     

    ហ៊ូណេត HUAXDxx1XL-CD80 គឺជា DWDM XFP Transceiver បង្ហាញស្ថេរភាពនៃរលកចម្ងាយដ៏ល្អឥតខ្ចោះ គាំទ្រប្រតិបត្តិការនៅឆានែល 100GHz ម៉ូឌុលដែលមានតម្លៃថ្លៃ។វាត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់កម្មវិធី 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR និង 10G Fiber- Channel។ឧបករណ៍បញ្ជូនមានពីរផ្នែក៖ ផ្នែកបញ្ជូនមានបញ្ចូលឡាស៊ែរ EML ត្រជាក់។ហើយផ្នែកទទួលមាន APD photodiode រួមបញ្ចូលជាមួយ TIA ។ម៉ូឌុលទាំងអស់បំពេញតាមតម្រូវការសុវត្ថិភាពឡាស៊ែរថ្នាក់ I។ ឧបករណ៍បញ្ជូន DWDM XFP ផ្តល់នូវចំណុចប្រទាក់ត្រួតពិនិត្យប្រសើរឡើង ដែលអនុញ្ញាតឱ្យចូលប្រើពេលវេលាជាក់ស្តែងទៅកាន់ប៉ារ៉ាម៉ែត្រប្រតិបត្តិការរបស់ឧបករណ៍ដូចជា សីតុណ្ហភាពឧបករណ៍បញ្ជូន ចរន្តលំអៀងឡាស៊ែរ ថាមពលអុបទិកបញ្ជូន ថាមពលអុបទិក និងវ៉ុលផ្គត់ផ្គង់ឧបករណ៍បញ្ជូន។

     

     

     

     

  • 10G XFP Dual Fiber Optical Module

    ម៉ូឌុលអុបទិក 10G XFP ពីរ

    ហួនណេត'Sឧបករណ៍បញ្ជូន HUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) transceivers អនុលោម​តាម​ការបញ្ជាក់​របស់​កិច្ចព្រមព្រៀង​ប្រភពច្រើន XFP (MSA) បច្ចុប្បន្ន។ពួកវាជាឧបករណ៍បញ្ជូនពហុពិធីការពិតប្រាកដដែលអនុលោមតាម 100km SONET OC-192 និង SDH STM-64 ក្នុងមួយ ITU-T G.959.1 ហើយក៏គាំទ្រ 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel និងទាំងអស់ផងដែរ។ អត្រាទិន្នន័យ ITU-T G.709 FEC (OTN) ដែលពាក់ព័ន្ធ។មុខងារវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀល 2 ខ្សែ ដូចដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង XFP MSA ។

     

     

     

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP + BIDI

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ 8.5G/10G Fiber- Channel និង 10GBE កម្មវិធី។

    ឧបករណ៍បញ្ជូនមានពីរផ្នែក៖ ផ្នែកបញ្ជូនមានបញ្ចូលឡាស៊ែរ EML ត្រជាក់។ហើយផ្នែកទទួលមាន APD photodiode រួមបញ្ចូលជាមួយ TIA ។ម៉ូឌុលទាំងអស់បំពេញតាមតម្រូវការសុវត្ថិភាពឡាស៊ែរថ្នាក់ I ។មុខងារវិនិច្ឆ័យឌីជីថល HUA-NET SFP+ZR មានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀល 2 ខ្សែ ដូចដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ដែលអនុញ្ញាតឱ្យចូលប្រើពេលវេលាជាក់ស្តែងទៅកាន់ប៉ារ៉ាម៉ែត្រប្រតិបត្តិការរបស់ឧបករណ៍ដូចជា សីតុណ្ហភាពបញ្ជូន ចរន្តឡាស៊ែរ ចរន្តអុបទិកបញ្ជូន បានទទួល ថាមពលអុបទិក និងវ៉ុលផ្គត់ផ្គង់ឧបករណ៍បញ្ជូន។

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    ម៉ូឌុលអុបទិក 10G SFP + CWDM


    ហ៊ូណេត's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ transceiver ត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីបញ្ជូន និងទទួលទិន្នន័យអុបទិកលើ single mode optical fiber សម្រាប់ប្រវែងតំណភ្ជាប់ 100km។ឧបករណ៍បញ្ជូននេះមានពីរផ្នែក៖ ផ្នែកបញ្ជូនមានបញ្ចូលឡាស៊ែរ CWDM EML ។ហើយផ្នែកទទួលមាន APD photodiode រួមបញ្ចូលជាមួយ TIA ។ម៉ូឌុលទាំងអស់បំពេញតាមតម្រូវការសុវត្ថិភាពឡាស៊ែរថ្នាក់ I ។មុខងារវិនិច្ឆ័យឌីជីថលអាចរកបានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀល 2 ខ្សែ ដូចដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ដែលអនុញ្ញាតឱ្យចូលប្រើពេលវេលាជាក់ស្តែងទៅកាន់ប៉ារ៉ាម៉ែត្រប្រតិបត្តិការរបស់ឧបករណ៍ដូចជា សីតុណ្ហភាពឧបករណ៍បញ្ជូន ចរន្តឡាស៊ែរ ចរន្តអុបទិកបញ្ជូន ថាមពលអុបទិកបានទទួល និងវ៉ុលផ្គត់ផ្គង់ឧបករណ៍បញ្ជូន។ .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP+ ម៉ូឌុលអុបទិកពីរ

     

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver ត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ 8.5G/10G Fiber- Channel និង 10GBE កម្មវិធី។

    ឧបករណ៍បញ្ជូនមានពីរផ្នែក៖ ផ្នែកបញ្ជូនមានបញ្ចូលឡាស៊ែរ EML ត្រជាក់។ហើយផ្នែកទទួលមាន APD photodiode រួមបញ្ចូលជាមួយ TIA ។ម៉ូឌុលទាំងអស់បំពេញតាមតម្រូវការសុវត្ថិភាពឡាស៊ែរថ្នាក់ I ។មុខងារវិនិច្ឆ័យឌីជីថល HUA-NET SFP+ZR មានតាមរយៈចំណុចប្រទាក់សៀរៀល 2 ខ្សែ ដូចដែលបានបញ្ជាក់នៅក្នុង SFF-8472 ដែលអនុញ្ញាតឱ្យចូលប្រើពេលវេលាជាក់ស្តែងទៅកាន់ប៉ារ៉ាម៉ែត្រប្រតិបត្តិការរបស់ឧបករណ៍ដូចជា សីតុណ្ហភាពបញ្ជូន ចរន្តឡាស៊ែរ ចរន្តអុបទិកបញ្ជូន បានទទួល ថាមពលអុបទិក និងវ៉ុលផ្គត់ផ្គង់ឧបករណ៍បញ្ជូន។

     

     

12បន្ទាប់ >>> ទំព័រ 1/2